S.S.S

Anasayfa S.S.S

Satın Al butonuna tıkladığınızda sizi kayıt olmaya yönlendiricektir. Kayıt oldukdan sonra online ödeme ile ödemenizi tamamlayın. Ardından hesabım bölümünden temalarım alanından indirebilirsiniz.

Aksi Bir Durumda Whatsappdan İletişime Geçin.

Evet, istediğiniz kadar alan adında kullanabilirsiniz.

Evet, satın almadan önce yazılımı sizin kurmanızı istiyorum, demeniz yeterlidir.

Sitemizin kolay yönetim paneli vardır. Oradan sitedeki her alanı değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunun içinde Admin Panelini inceleyiniz.

Sitemiz Projeler Bölümünde biten veya devam eden tüm projelerimizi bulabilir, ilgili siteleri veya uygulamaları inceleyebilirsiniz.

sitemiz hizmetler bölümünde bulabileceğiniz her başlıkta, profesyonel destek alabilirsiniz.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

E Devlet Onaylı Sertifikalarımız, eğitim sürecinini tamamlanması ardından, pdf olarak tarafınıza iletilmektedir. İlgili sertifikayı Edevlet kullanıcı adınız ve şifreniz ile kontrol edebilirsiniz.

E-devlet kapısına giriş yapmak için https://www.turkiye.gov.tr/ adresini ziyaret edin. Ardından, E-devlet şifreniz veya mobil imzanız ile giriş yapın.

Evet, Caspimax olarak marka danışmanlığı hizmeti sunmaktayız ve sizin için özgün ve güçlü bir marka oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Marka oluşturma sürecinde, markanızın değerlerini, hedef kitlenizi ve rekabet avantajlarınızı belirlemek için detaylı bir analiz yaparız. Ardından, marka kimliğinizi oluştururken logonuzdan renk şemasına kadar her detayı dikkate alırız. Sonuç olarak, sizi rakiplerinizden ayıran benzersiz ve tanınabilir bir marka oluşturmanıza yardımcı oluruz. Daha fazla bilgi için Marka Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram